Liga Ahoj Padel by Siux 2024

Chcesz zmierzyć się z innymi entuzjastami padla i podnieść poziom swoich umiejętności? Liga Ahoj Padel by Siux właśnie rusza! To nie tylko świetna okazja do sprawdzenia się w rywalizacji, ale również doskonały sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród i poznanie padlowej społeczności!

Otwarte Mistrzostwa Małopolski PFP

Ahoj! Gotowi na największe sportowe wydarzenie tego lata? Zapraszamy Was na Otwarte Mistrzostwa Małopolski w padlu oraz sportowy piknik rodzinny. Rozpoczynamy w sobotę (02.09):9:00: Mecze kategorii OPEN, od godziny 16:00 mecze kategorii Senior + 45  Niedziela (03.09):  10:00 mecze kategorii MIX Zapisy będą przyjmowane do 31.08.2023 poprzez formularz ONLINE: https://kluby.org/padel/turnieje/7292Dla zapisanych graczy przygotowaliśmy specjalny pakiet, który obejmuje pyszny grill, […]

Otwarcie klubu już za nami!

Oj, działo się w ten weekend! Pierwsze kroki i emocjonujący turniej w naszym klubie, przy grillu, pysznym piwie i muzyce na żywo!

Oficjalne otwarcie naszego klubu!

Ahoj! Zapraszamy na oficjalne otwarcie naszego klubu padla Ahoj Padel już 29 lipca! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko pozwoli Ci zapoznać się z padlem, ale również zaoferuje pyszny grill oraz czeskie piwo.

Czym jest Padel?

Padel jest rozgrywany na specjalnie przygotowanych kortach o zamkniętej konstrukcji, zbudowanych z siatki i szkła. Korty padla są mniejsze od kortów tenisowych i posiadają charakterystyczne ściany, które można wykorzystać do odbić piłki. Gra toczy się w formacie deblowym, czyli dwie drużyny po dwie osoby przeciwko sobie.

Historia padla

Zapraszam do lektury fascynującej historii padla – dynamicznego sportu, który zdobywa serca graczy na całym świecie. Padel, znany również jako padel tenis, ma swoje korzenie w lat 60. XX wieku, kiedy to Enrique Corcuera, meksykański przedsiebiorca i miłośnik sportu, postanowił stworzyć nową grę, która połączyłaby elementy tenisa i squasha.